Written by: Jadalnia Design

Nowoczesne jadalnie – propozycje na ciekawe urządzenie

6
foto-7

Foto: Archiweb.pl

Współczesny świat dekoracji wnętrz to mnóstwo atrakcyjnych i ciągle zmieniających się możliwości w urządzaniu. Rozmaite style dekoracyjne jakich możemy użyć do stworzenia oryginalnego wnętrza sprawiają, że urządzić można wyjątkowe, nowoczesne jadalnie w rozmaitych odsłonach, które będą jednakowo zachwycać osoby oglądające je, zaś wyglądać będą całkowicie odmiennie.

Wyraź siebie

222

www.archiweb.pl

Urządzając wnętrza często trudno zdecydować się na konkretny styl. Problem wynika z faktu, iż podobać może nam się wiele różnorodnych pomysłów, skrajnie odmiennych od siebie. Chłodne, nowoczesne jadalnie mogą zachwycać równie mocno, co te urządzone ciepło, w rustykalnym stylu. Grunt, to podczas dekorowania wyrazić siebie. Jeśli przyjrzycie się krytycznym okiem samym sobie oraz własnym potrzebom, szybko zdecydujecie się na jeden, konkretny styl, a w waszej nowo urządzonej jadalni poczujecie się jak ryba w wodzie.

Niezwykła różnorodność

2

cdn.home-designing.com

4

http://cdn.home-designing.com

Nowoczesne jadalnie to przede wszystkim olbrzymia różnorodność we wzorach, teksturach, czy kolorach. Obok ziemistych elementów organicznych, które spajają się w całość z twardymi przemysłowymi krawędziami, z drugiej strony spotkać można delikatność w stylu, która charakterystyczna jest chociażby w nowoczesnych jadalniach azjatyckich. Minimalistyczny wystrój w połączeniu z komfortową delikatnością tworzą ciekawe zestawienia, które warto zastosować w swojej jadalni.

1

www.archiweb.pl

Pomysły na nowoczesne jadalnie

z

http://cdn.home-designing.com

Ciężkie, nowoczesne linie w kształcie litery Z, jakie zaoserwować można w stylowych krzesłach nadają jadalni wrażenie ruchu, tworząc efekt ożywienia w dość leniwym i spokojnym wystroju.

foto-5

http://archiweb.pl/

Wykorzystanie naturalnego drewna i różnorodnych kolorów w meblach i akcesoriach tworzy nowoczesny styl w jadalni, która idealnie pasuje do wnętrz w apartamentach. Widać to idealnie na przykładzie tej neo-retro jadalni.

Ciężkie nowoczesne linie, takie jak używane do tworzenia tych o kształcie Z gastronomicznych krzesła i ławki, daje ruch do pomieszczenia tworząc poczucie podniecenia wśród przeważnie spokojnym, leniwym wystroju.

6

http://cdn.home-designing.com/

W tej propozycji połączone zostały ciepłe kolory kobiece wraz z ciemnymi elementami o twardej linii typowymi dla mężczyzn. Całość tworzy zrównoważony styl dla dwojga.

Tagi: , , , Last modified: 2016-10-04