Showroom

Written by: Informacje prasowe

Design na warszawskiej Sadybie – Showroom Powsińska 16 już otwarty

Luksus we wnętrzach dla każdego oznacza coś innego. Są jednak wartości uniwersalne, jak dbałość o detale, estetyka i nienaganne wykonanie. To także dreszcz emocji, pojawiający się przy każdym obcowaniu z miękką kanapą, indywidualnie dopasowanym materacem, designerską lampą czy genialnym obrazem. Na koniec to komfort, który wprowadza użytkownika w stan błogości. Wszystkie te cechy posiadają produkty prezentowane w nowym Showroom’ie Powsińska 16. Jak w dobrej galerii sztuki spotkamy tam design przez duże „D”.

Na 400-metrowej, dwupoziomowej przestrzeni Showroom’u Powsińska 16 dostępne są wyselekcjonowane meble i dodatki do wyposażenia wnętrz wiodących, światowych marek. Wnętrze showroom’u bardziej przypomina galerię sztuki niż tradycyjny salon z meblami i akcesoriami wyposażenia wnętrz. To dzięki kooperacji firm H&H Solutions, specjalizującej się w tematyce łóżek i materacy oraz Lusso Casa, ekspertów od mebli i oświetlenia, powstało miejsce dedykowane klientom, którzy cenią w życiu obcowanie z użytkową sztuką, a jej zakup często traktują jak doświadczenie i inwestycję.

HH Solution powsinskla18937

Powsińska 16 to miejsce dla miłośników najlepszego designu. Od lat pracujemy z topowymi markami, a showroom jest tym miejscem, w którym prezentujemy selekcję najlepszych naszym zdaniem nowości rynkowych. Liczymy, że będzie to miejsce spotkań zwolenników sztuki, funkcjonalnego wzornictwa oraz zdrowego, najlepszego snu – mówi współwłaściciel showroom’u Bartłomiej Świtkowski.

Nowoczesność utkana z tradycji

Showroom Powsińska 16 to stylowe stoły, krzesła, stoliki kawowe czy designerskie oświetlenie od najlepszych włoskich marek takich jak Bonaldo, Cattelan Italia, Cantori oraz Desiree. Projektowane przez wiodących, światowych producentów, perfekcyjnie wykonane z wykorzystaniem najlepszych tkanin i surowców od lat zdobią domy sympatyków najlepszego designu. Tu także znalazła swoje miejsce włoska Edra – marka, którą cechuje uniwersalizm produktów, ponadczasowa elegancja i najwyższy komfort. Sofy i fotele Edra to niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju projekty, które dają maksymalną przyjemność z użytkowania. Marka znana jest z najwyższej jakości popartej technologicznymi badaniami, artystycznej tradycji, najlepszego rzemiosła i wysokiej jakości materiałów.

HH Solution powsinskla18954

Nie bez powodu także do selekcji produktów na warszawskiej Sadybie trafiły produkty premium dla wymagających śpiochów. Powsińska 16 to najbardziej wyspecjalizowany salon snu w Warszawie. Obsługa posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie najwyższej jakości łóżek i materacy. Od lat współpracuje i szkoli się u ekspertów takich marek jak francuska Treca, szwedzki Mattsons czy brytyjska manufaktura Somnus. W ofercie salonu znajdziemy więc nie tylko ekskluzywne, najwyższej jakości łóżka, ale też materace produkowane z naturalnych materiałów jak np.: końskie włosie, kaszmir czy wełna.

Dopełnienie oferty stanowią włoskie garderoby San Giacomo, które ze smakiem łączą funkcjonalne rozwiązania z elegancją drewna i szkła, tworząc wygodną i ekskluzywną przestrzeń. Nie brakuje również szaf, komód czy oświetlenia, a każdy z tych produktów ma w sobie duszę i nietuzinkowość.

– Design to nasza pasja, ale też nasze wieloletnie doświadczenie. Wykorzystując tę wiedzę wesprzemy każdego klienta w procesie doboru elementów wyposażenia wnętrz i zrealizujemy niestandardowe marzenia. W naszym portfolio znajdują się kluczowe w branży wnętrzarskiej europejskie marki, ale z entuzjazmem podchodzimy też do nowych wyzwań – dodaje współwłaściciel showroom’u Damian Okrutny.

Wisienką na torcie, nadającą wyjątkowego charakteru przestrzeni, a tym samym będącym inspirującą do poszukiwania ciekawych rozwiązań, jest artystyczna oprawa w postaci obrazów z Biegas Art. Gallery.

Wygoda na długie lata

Showroom Powsińska 16 to zagłębie światowych marek, których wspólnym mianownikiem jest nowoczesność podszyta tradycją. To miejsce dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość, estetykę i dbałość o detale wykonania produktu.

HH Solution powsinskla18964 HH Solution powsinskla18968 kopia HH Solution powsinskla18978 HH Solution powsinskla18996 HH Solution powsinskla19000

Tagi: , , , , , , Last modified: 2023-01-31