Written by: Design Kuchnia Łazienka Sypialnia Wnętrza

Niesamowity Pałac z Porcelanowych Płytek z serii Grespanii

Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Pałac z Porcelanowych Płytek

Pałac z Porcelanowych Płytek – projekt inny niż wszystkie

Seria Grespanii – Pałac z Porcelanowych Płytek posiada naturalną elegancję, która jest efektem połączenia marmuru z wieloma rozwiązaniami estetycznymi zaoferowanymi przy dekorowaniu dużych przestrzeni oraz gry światła, jaka jest wynikiem owych zestawień. Jasne pomieszczenia są rezultatem polerowanych wykończeń elementów, które tworzą poczucie przestrzenności oraz świetlistości.

porcelain palace1

Wykorzystanie i zastosowania:

Tego typu rozwiązania doskonale nadają się na posadzki wewnętrzne. Pasują do każdej przestrzeni. Dostępne są w różnorodnych modelach i formatach, uzupełnione o szeroki wachlarz płytek dekoracyjnych, kolorów i wykończeń.

full_amb_Palace_AGATA_GRIS_119x59

Cechy:

  • Naturalny marmurowy wygląd, z jasnymi, polerowanymi oraz bogatymi wykończeniami
  • Naturalne słoje, granice wokół specjalnych elementów oraz bogactwo ozdób przywołują na myśl żywiołowe dekoracje luksusowych pałaców
  • Dostępne są ponadto liczne kombinacje ozdobne
  • Rektyfikowane zdobienia w formacie 59x59cm oraz 59×119

Nowa linia Palace: Ágata

full_amb_Palace_Carrara

Kolekcja ta bierze swój wygląd z kamienia o tej samej nazwie: agat.

Agat jest materiałem cenionym od czasów starożytnych za jego piękno i wytrzymałość.

Seria Ágata dostępna jest w dwóch formatach: 59×119 i 59×59. Płytki są rektyfikowane i poddane delikatnym zabiegom polerowania, co nadaje element czystości linii i świetlistość powierzchni. Taki niesamowity efekt jest w stanie uzyskać zaledwie kilka firm.

Pałac z Porcelanowych Płytek to paleta spokojnych i eleganckich kolorów. Dominują tu: biały, szary i beżowy. Delikatne żyłkowanie tchnie życie w poszczególne części i sprawia, że każda z nich jest wyjątkowa.

Kolekcję uzupełnia szeroki wachlarz płytek dekoracyjnych, z których utworzono wiele wzorów podłóg i przestrzenie różnicujące. Dekoracyjne elementy inspirowane są intarsjami kamieni półszlachetnych, ale dzięki nowoczesnemu podejściu do tej starożytnej tradycji rzemiosła, uproszczono konstrukcję tak, aby idealnie wtapiała się w spokojnego ducha płytek podłogowych. W ten sposób zrodziły się zestawy listew i płytek dekoracyjnych Ambras i Topkapi.

Ágata jest owocem projektu i jakości produkcji jaką może osiągnąć tylko przedsiębiorstwo takie jak Grespania – przedsiębiorstwo ciągle dążące do doskonałości.

full_amb_Palace_Tamir_beige

Źródło, zdjęcia: Archdaily

Tagi: , , , , , , , Last modified: 2015-12-26