Written by: Design Lofty Wnętrza

Cztery niesamowite lofty i wnętrza w stylu loftowym

5

Wnętrza w stylu loftowym przeznaczone są dla określonych grup osób, które poszukują otwartych przestrzeni, nie poddających się ogólnie akceptowanym trendom i modom. To niepowtarzalny i kochający wolność styl, który doceniony zostanie przez ludzi o niepokornym jak ów nurt charakterze. Zapraszamy do obejrzenia, jak niesamowite wnętrza można urządzić wykorzystując charakterystyczne elementy do niego przypisane. Przekonajcie się, jak nieprzeciętnie a zarazem urokliwie wyglądać mogą wasze salony, czy inne pomieszczenia.

Nastrój się z Fabryką Nastroju

Pierwszy loft to dzieło projektu Fabryki Nastroju. Architekci w pełni wykorzystali warunki, jakie zastano we wnętrzu.  Tym samym stworzono śmiałe, loftowe pomieszczenia, które zachwycają swoją urodą i wdziękiem. Dla pełnego oddania charakteru loftu wykorzystano cegły do dekorowania ścian w salonie. Nieco ekstrawagancki i nade wszystko nowoczesny stolik jest świetnym uzupełnieniem wnętrza, które posiada też masę ciekawych dodatków, typowych dla loftów. Są to chociażby grzejnik, czy oryginalne oświetlenie.

5 4 3 2 1

Studio Projektowe IKI – delikatne wnętrza w stylu loftowym

Szarość betonu ożywiona za pomocą ciepłych żółcieni – to propozycja Studia Projektowego IKI na zaaranżowanie wnętrza w stylu loft. To zestawienie, które przypadnie do gustu zarówno nowoczesnym mężczyznom, jak i kobietom poszukującym odrobiny romantyzmu [sic!]. To zestawienie łatwo udowadnia, że wnętrza w stylu loftowym przy odpowiedniej aranżacji mogą wyglądać nie tylko szalenie nowocześnie, ale zarazem i lekko oraz zmysłowo! Ciężar, który zaserwowany jest przez betonowe ściany przełamany został przez delikatne oświetlenie, czy proste dekoracje.

1 2 2 2 3 1 4 1 5 1

Foto: Studio Projektowe IKI, Archiweb.pl

Biel i rozległe przestrzenie

Duża przestrzeń to prawdziwe pole do popisu dla każdego dekoratora wnętrz. Nie inaczej było w przypadku dwupoziomowego mieszkania, które zaaranżowane zostało przez biuro projektowe offdesign. Wykorzystano tu nie tylko powierzchnię, ale i światło dzienne, czyniąc ten loft niesamowitą przestrzenią wykorzystującą w pełni swoje atuty. Kontrastowe kolory, pewna surowość w wyglądzie plus zimna tonacja przemieszana z ciepłymi akcentami na podłodze czynią to miejsce niepokornym, jak styl loftowy.

1 3 2 3 3 2 4 2 5 2

Foto: ofdesign, Archiweb.pl

Imponujące wnętrze w kamienicy

Podobnie jak w przypadku Fabryki Nastroju, także i Studio Mac postawiło na ceglane akcenty, które są naturalnym elementem wnętrza w kamienicy. Cegła, to jeden z najczęściej i najchętniej wykorzystywanych motywów, który świetnie oddaje loftowy charakter. Wraz z dodatkami, które stanowią oryginalne i bardzo unikatowe meble, a także typowo nowoczesne – industrialne lampy, mamy tu przykład typowego wnętrza w stylu loftowym.

1 4 2 4 3 3 4 3 5 3

Foto: Studio Mac, Archiweb

Tagi: , , , Last modified: 2017-01-24