fot. Cleoni Corona aranzacja

Written by: Design

Klejnot wśród opraw – żyrandol Corona od Cleoni

Niegdyś kojarzone były jedynie z pałacowymi wnętrzami, pełnymi przepychu – żyrandole, bo o nich mowa, powracają dziś do łask, a w nowoczesnej odsłonie zachwycają elegancją i nietuzinkowym designem.

Cleoni Corona to stylowa lampa wisząca, stworzona na wzór klasycznego żyrandola. Oprawa składa się z okręgu o średnicy 1 metra, na którym, za pomocą ozdobnych haczyków, zawieszono 10 okrągłych kloszy – każdy o średnicy 200 mm. Dzięki nim światło rozprzestrzenia się równomiernie wokół lampy, a każde wnętrze zostaje bardzo dobrze i równomiernie doświetlone.

fot. Cleoni Corona aranzacja 2

Corona to oprawa o klasycznej formie i nowoczesnym designie, która będzie ozdobą zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i pomieszczeń restauracyjnych czy hotelowych. Umieszczona w centralnym punkcie skupi na sobie wzrok i stanie się niekwestionowaną dekoracją pomieszczenia. Lampa Cleoni to zatem idealna propozycja dla wszystkich osób, które poszukują wyjątkowych i modnych dodatków aranżacyjnych.

Oprawa oświetleniowa Corona wykonana została z wysokiej jakości stali, dostępnej w 8 standardowych kolorach, o matowym wykończeniu matowym. Na szczególną uwagę zasługują modne ostatnio warianty w metalizujących odcieniach złota, srebra oraz miedzi.

fot. Cleoni Corona detal

Cleoni.pl

Tagi: , , Last modified: 2022-03-24